Hakkımızda

Biz Kimiz?

DETAMAK MAKİNA KİMYA END.SAN. TİC. LTD.ŞTİ i Şubat 2008 de, takım tezgahları konusunda genç ve deneyimli ekibi ile satış ve teknik servis hizmetlerini gerçekleştirmek ve sektöre yeni bir bakış açısı kazandırmak amacıyla Serdar Şen tarafından kurulmuştur.

Profesyonel olmanın gereklerini yerine getirmeye çalışarak, siz değerli müşterilerimizin, sorunlarını çözmek, övgülerinize layık güvenilir bir partner olabilmek için çalışmaktayız.

Kalitenin bir kültür olduğuna inanan kadromuz, siz değerli müşterilerimize, en iyi çözümü sunmayı ve satış sonrası desteğini ilk günkü heyecan ile yerine getirmeyi amaç edinmiştir.

Değerlerimiz

* Kalite
* Güvenilirlik
* Dürüstlük
* Takım çalışması
* Müşteri öncelik
* Çözüm

Misyonumuz

Sanayicilerimizin ve çözüm ortaklarımızın, çalışma verimini arttırabilmesi için, kaliteli, hassas, dayanıklı ve ekonomik tezgahları tanıtmak, en yüksek teknolojiyi sunmak ve üretim çözümleri üretmektir. Çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile bir bütün olarak görüp, herkesin memnuniyetlerini sağlayarak, sektörde büyüyerek yer almaktır.

Vizyonumuz

Türkiye çevre ülkelerde makine pazarındaki kalıp, tasarım ve endüstriyel sanayilere dünyanın en iyi uygulama imkânları sunan tezgah markaları ve çözümleri sunmak ve en üst düzeyde müşteri tatmini oluşturmak.